2018/2019

Ultimate Frizbi eredmények a 2018/2019-es tanévben

Beach Ultimate Országos Bajnokság 2019

(Lupa-tó, 2019.06.20.)

U15 Mixed: 1. hely

Dallos Csenge 6.a
Körmendi Anna Kata 6.a
Mónus Laura 6.a
Morauszki Roland 6.a
Ujvári Diána 6.a
Bándi Bernát 6.b
Zomborszky-Fehér Levente 6.b

 

Ultimate Frizbi Diákolimpia országos döntő

(Gödöllő, 2019.05.25.)

I-II. kcsp. vegyes csapat: 8. hely

Gergely Milán 4.a
Ilosvai Anna Mária 4.a
Kerekes Réka Nóra 4.a
Koncz Violetta 4.a
Kovalecz Hédi 4.a
Németh Mira 4.a
Bessenyei Kevin 4.c
Kovács Kristóf 4.c
Ráb Bence 4.c
Tóth Panna 4.c

III. kcsp. vegyes csapat: 1. hely

Karácsonyi-Nyingifa Noah 4.a
Ahunanya Chidinma Emma 6.a
Mónus Laura 6.a
Morauszki Roland 6.a
Sziklai Szabolcs 6.a
Takács Bence 6.a
Takács Orsolya 6.a
Teremi Bercel Zétény 6.a
Ujvári Diána 6.a
Zomborszky-Fehér Levente 6.b

IV. kcsp. lány csapat: 1. hely

Gáti Jázmin Zea 4.a
Dallos Csenge 6.a
Körmendi Anna Kata 6.a
Sárga Zorka 6.b
Mezei Zsófia 8.c
Simon Sára 8.c

 

Vienna Juniors League 2019

(Bécs, 2019.04.27-28.)

U15 Open: 1. hely

Dallos Csenge 6.a
Morauszki Roland 6.a
Takács Bence 6.a
Takács Orsolya 6.a
Teremi Bercel Zétény 6.a
Ujvári Diána 6.a
Zomborszky-Fehér Levente 6.b
Szamecz Róza Dinomite Bp.
Deli Soma Dinomite Bp.
Bajnok Botond Dinomite Bp.

 

Ultimate Frizbi Diákolimpia országos elődöntő

(Gyöngyös, 2019.04.12.)

I-II. kcsp. vegyes csapat: 2. hely

Borku Edina 4.a
Gáti Jázmin Zea 4.a
Gergely Milán 4.a
Ilosvai Anna Mária 4.a
Kerekes Réka Nóra 4.a
Koncz Violetta 4.a
Kovalecz Hédi 4.a
Németh Mira 4.a
Pongrácz Zsombor Attila 4.a
Bessenyei Kevin 4.c
Herczku Éva Panna 4.c
Kovács Kristóf 4.c
Páll Ivett 4.c
Ráb Bence 4.c
Tóth Panna 4.c

III. kcsp. vegyes csapat: 1. hely

Karácsonyi-Nyingifa Noah 4.a
Ahunanya Chidinma Emma 6.a
Mónus Laura 6.a
Morauszki Roland 6.a
Sziklai Szabolcs 6.a
Takács Bence 6.a
Takács Orsolya 6.a
Teremi Bercel Zétény 6.a
Ujvári Diána 6.a
Zomborszky-Fehér Levente 6.b

IV. kcsp. lány csapat: 1. hely

Dallos Csenge 6.a
Körmendi Anna Kata 6.a
Nagy Eszter Fruzsina 6.b
Sárga Zorka 6.b
Mezei Zsófia 8.c
Simon Sára 8.c

 

Ultimate Terem Országos Bajnokság 2018

(Kunszentmiklós, 2018.11.24.)

U15 Mixed: 3. hely

Dallos Csenge 6.a
Fráter Zsófia 6.a
Morauszki Roland 6.a
Mónus Laura 6.a
Sziklai Szabolcs 6.a
Takács Bence 6.a
Takács Orsolya 6.a
Teremi Bercel Zétény 6.a
Ujvári Diána 6.a
Zomborszky-Fehér Levente 6.b

 

CEEL Junior Ultimate Frisbee Tournament

(Győrszemere, 2018.09.01-02.)

U15 Open: 3. hely

Dallos Csenge 6.a
Fráter Zsófia 6.a
Morauszki Roland 6.a
Mónus Laura 6.a
Sziklai Szabolcs 6.a
Takács Bence 6.a
Takács Orsolya 6.a
Teremi Bercel Zétény 6.a
Ujvári Diána 6.a
Zomborszky-Fehér Levente 6.b