2017/2018

Ultimate Frizbi eredmények a 2017/2018-as tanévben

Magyar Ultimate Frizbi
Junior Országos Bajnokság Open/Women 2018

(Budapest, 2018.06.16.)

U13 Women: 1. hely

Ahunanya Chidinma Emma 5.a
Dallos Csenge 5.a
Fráter Zsófia 5.a
Körmendi Anna Kata 5.a
Mezei Zsófia 7.c
Mónus Laura 5.a
Nagy Eszter Fruzsina 5.b
Takács Orsolya 5.a
Ujvári Diána 5.a

U13 Open: 1. hely

Bándi Bernát 5.b
Morauszki Roland 5.a
Simon Balázs 5.b
Sziklai Szabolcs 5.a
Takács Bence 5.a
Teremi Bercel Zétény 5.a
Zomborszky-Fehér Levente 5.b

 

Ultimate Frizbi Diákolimpia országos döntő

(Budapest, 2018.05.18.)

III. kcsp.: 3. hely

Ahunanya Chidinma Emma 5.a
Dallos Csenge 5.a
Fráter Zsófia 5.a
Körmendi Anna Kata 5.a
Morauszki Roland 5.a
Mónus Laura 5.a
Sziklai Szabolcs 5.a
Takács Bence 5.a
Takács Orsolya 5.a
Teremi Bercel Zétény 5.a
Ujvári Diána 5.a
Bándi Bernát 5.b
Nagy Eszter Fruzsina 5.b
Sárga Zorka 5.b
Simon Balázs 5.b
Zomborszky-Fehér Levente 5.b
Mezei Zsófia 7.c

II. kcsp.: 10. hely

Gáti Jázmin Zea 3.a
Ilosvai Anna Mária 3.a
Kerekes Réka Nóra 3.a
Koncz Violetta 3.a
Kovalecz Hédi 3.a
Lovas Patrik 3.a
Németh Mira 3.a
Pongrácz Zsombor Attila 3.a
Bessenyei Kevin 3.c
Herczku Éva Panna 3.c
Kovács Kristóf 3.c
Páll Ivett 3.c
Ráb Bence 3.c
Tóth Panna 3.c
Décsi Dorottya 3.d

 

Utánpótlás mixed Országos Ultimate Fribi Bajnokság UP! Ultimate Liga döntő

(Budapest, 2018.05.12.)

U13: 1. hely

Ahunanya Chidinma Emma 5.a
Fráter Zsófia 5.a
Mónus Laura 5.a
Sziklai Szabolcs 5.a
Ujvári Diána 5.a
Nagy Eszter Fruzsina 5.b
Sárga Zorka 5.b
Simon Balázs 5.b
Zomborszky-Fehér Levente 5.b
Mezei Zsófia 7.c

 

Vienna Junior League

(Bécs, 2018.04.28-29.)

U15: 6. hely

Dallos Csenge 5.a
Morauszki Roland 5.a
Mónus Laura 5.a
Sziklai Szabolcs 5.a
Takács Bence 5.a
Takács Orsolya 5.a
Teremi Bercel Zétény 5.a
Ujvári Diána 5.a
Bándi Bernát 5.b
Zomborszky-Fehér Levente 5.b

 

Ultimate Frizbi Diákolimpia országos elődöntő

(Gyöngyös, 2018.04.20.)

III. kcsp.: 1. hely

Ahunanya Chidinma Emma 5.a
Dallos Csenge 5.a
Fráter Zsófia 5.a
Körmendi Anna Kata 5.a
Morauszki Roland 5.a
Sziklai Szabolcs 5.a
Takács Bence 5.a
Takács Orsolya 5.a
Teremi Bercel Zétény 5.a
Ujvári Diána 5.a
Bándi Bernát 5.b
Nagy Eszter Fruzsina 5.b
Sárga Zorka 5.b
Simon Balázs 5.b
Zomborszky-Fehér Levente 5.b
Mezei Zsófia 7.c

II. kcsp.: 2. hely

Borku Edina 3.a
Gáti Jázmin Zea 3.a
Ilosvai Anna Mária 3.a
Kerekes Réka Nóra 3.a
Koncz Violetta 3.a
Kovalecz Hédi 3.a
Lovas Patrik 3.a
Németh Mira 3.a
Pongrácz Zsombor Attila 3.a
Bessenyei Kevin 3.c
Herczku Éva Panna 3.c
Kovács Kristóf 3.c
Páll Ivett 3.c
Ráb Bence 3.c
Tóth Panna 3.c
Décsi Dorottya 3.d